Boreh mišinys

9.90

Neturime

Kategorija:

Aprašymas

Pristatymas nuo gegužės  15 dienos

Tradicinis Balio prieskonių mišinys kūno šveitimui “Paruoštas gyvenimui”

Kildinamas iš dviejų žodžių “bo”, reiškiančio “paruoštas” ir “reh” – balietiškai reiškiantis “kraują”, prieskoninių žolelių mišinys boreh salos gyventojų amžiais buvo gaminamas atgauti jėgas po sunkių dienos darbų ryžių laukuose.

Kadangi mišinį sudaro prieskoniai, priskiriami “šildantiems” produktams, iš boreh mišinio ir acto arba vandens sumaišyta pasta trinamas visas kūnas esant kraujotakos sutrikimams, raumenų skausmams, reumatizmui, siekiant pagerinti medžiagų apykaitą ar išvalyti odą nuo toksinų. Dėl ypatingai sodraus kvapo, aromaterapeutai viso kūno įvyniojimus su šiuo mišiniu naudoja atsipalaidavimui, esant galvos skausmams ar net pykinimui.

Baliečiai šį mišinį vadina Balio auksu, įprastai juo įtrina kūną jau po masažo ar vonios, leidžia mišiniui pabūti ant odos iki pusvalandžio ir nuplauna šiltu vandeniu.

100% natūralus produktas, pagamintas rankomis.

Svoris – 50 g (užtenka 2-3 viso kūno įtrinimams).

Sudėtis: ryžių miltai, imbieras, gvazdikėliai, muskato riešutai, cinamonas, kalendra, santalmedis, galangalas (didžioji alpinija).

(Foto asociatyvi)

Naudojimas: trečdalį pakuotės turinio sumaišykite su vandeniu, gauta pasta įtrinkite kūną. Jei yra galimybė, prieš nusiplaudami, palikite mišinį ant odos pusvalandžiui. Mišinį galima sumaišyti su aliejumi ir druska arba cukrumi ir pasigaminti didesnį kiekį šveitiklio.

Boreh mišinys
Į viršų