SEMČIUKAI: 1117-osios Supergalių žaidynės

Akcija!

16.90

Kategorija:

Aprašymas

SUPER-IŠANKSTINIS VIEVERSIŲ UŽSAKYMAS

Numatoma išleidimo data: 2023 Balandžio 22d.

Žinodami, kiek daug jūsų įsileido SEMČIUKUS į savo namus, ir širdis, kviečiame dar vienam nuotykiui su šiais mažais, pūkuotais gerumo ir smalsumo ambasadoriais.

Nauja SEMČIUKAI knyga jau pakeliui, kaip pirmieji, po žiemos grįžtantys paukščiai, tad turime jums ypatingą – vieversių pasiūlymą: įsigiję Šelmės dienoraštį dar iki atskleidžiant jo bendraautorių ir viršelį, už ją mokės gerokai mažiau nei prasiskleidus paslapties užuolaidoms, per Žemės dieną – juk jūsų nuotykių dvasia turiu būti kažkaip apdovanota! O čia – mažutė ištrauka iš to, kas laukia…

——-

Mano mielas drauge, turiu tave perspėti: šis dienoraštis veikia kaip akiniai. Tik ne įprasti akiniai, o tokie, kuriuos užsidėjęs, daugiau nebenusiimsi. To, ką su jais pamatysi, nebegalėsi atmatyti. To, ką čia perskaitysi, negalėsi atskaityti atgal. Negalėsi atžinoti. Niekada į vorą nebežiūrėsi taip pat. Ar vėžlį. Ar žaltį. Niekada niekada.
Tad jeigu jauti, kad per koją į batą bėga upelis, užversk šią knygą ir naudok langui priverti ar daržovėms pjaustyti. Daržovės sveika. Ypač, kai jas valgai, o ne jomis metaisi. Taigi, jeigu batas sausas, keliaujam toliau. 

Galvoji: „Kaip fainai rašo!“, žinok, galvojame tą patį. Esu semčiukė Šposė. Apie save galiu pasakyti tiek: mano mylimiausias jausmas yra nežinoti nežinoti, o po to sužinoti. Ir papasakoti kitiems, kad jie sakytų: „OHO!“. 

Šiaip jau per gyvenimą esu surinkusi penkis tūkstančius trisdešimt vieną „OHO“. O kai Tu perskaitysi mano dienoraštį, bus jau mažiausiai penkiasdešimčia daugiau. Po teisybei, būtų gerai, kad suskaičiuotum ir man parašytum, kiek tiksliai — kad ir kaip bebūtų, skaitai MANO dienoraštį, ne aš tavo.

Kodėl aš taip griežtai nusiteikusi? Nes proga neeilinė… SUPERGALIŲ ŽAIDYNĖS yra labiausiai burną sutraukianti, akis išpučianti, pilvą susukanti ir smegenis sugarbanojanti Semkadaro šventė. Iš tikrųjų pilvą gali susukti bet kurią dieną, ir švente gali būti bet kuri diena, kai atsikeli be žadintuvo, bet šią dieną pilvą susuka GARANTUOTAI. Kitaip ir būti negali, nes būtent šią dieną semčiukai gauna progą pasimatuoti…

 

  • Autoriai: Rimantė Kulvinskytė ir…
  • Leidėjas: APPY BOOKS
  • Metai: 2023
  • Kalba: Lietuvių
SEMČIUKAI: 1117-osios Supergalių žaidynės
Į viršų